skicapms-logo-modre

SKI JAHODNÁ, KOŠICE

Kedy?

Od 10. januára

Kde?

Jahodná, Košice

Náročnosť

Mierne pokročilý

Cena

115,00 

Vitajte na večerných kempoch v stredisku SKI JAHODNÁ, Košice!

Každú stredu v čase od 19:00 do 21:00 hod. V prvý deň, 10. januára 2024.

Naše tréningy zdokonaľujú rôzne aspekty lyžiarskej techniky s využitím cvičení a videoanalýzy.

Novinka v sezóne 2024: mesačné kempy pre logickú nadväznosť medzi tréningmi.

V cene kempu máte zahrnutý skipass, výučbu, videoanalýzu a príjemné zázemie v našej lyžiarskej škole.

Registračný link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQYXUfvhQmE6ezH4_Hd2XCcZfQQqrYuKp2bQHhOVUsCC3n8w/viewform?usp=sharing

Ďakujeme!

Popis

Ahojte,

Pozývame Vás na večerné kempy v stredisku SKI JAHODNÁ, KOŠICE. 

Večerné kempy prebiehajú každú stredu v pravidelnom čase od 19:00 – 21:00 hod. Začíname 10. Januára 2024.
 
Podrobný rozpis balíčkov a cien sú dostupné v registračnom formulári:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQYXUfvhQmE6ezH4_Hd2XCcZfQQqrYuKp2bQHhOVUsCC3n8w/viewform?usp=sharing
Tréningy sú tematicky zamerané na rôzne aspekty lyžiarskej techniky. Aplikáciou zdokonaľovacích cvičení, krátkou video analýzou na umocnenie spätnej väzby sa výrazne zlepšuje progres medzi jednotlivými tréningami.
V sezóne 2024 sme zvolili mesačné kempy, nie jednotlivé/týždňové ako v minulosti, preto aby mali tréningy na seba logickú nadväznosť.
V cene večerného kempu je skipass, výuka lektorov, videoanalýza, zázemie v lyžiarskej škole. 

Registračný link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQYXUfvhQmE6ezH4_Hd2XCcZfQQqrYuKp2bQHhOVUsCC3n8w/viewform?usp=sharing

Ďakujeme.

Inštruktori

Michal

Inštruktor lyžovania triedy A, horský sprievodca UIMLA, skialpinista, lektor pre inštruktorov snežných športov. Venuje sa lyžiarskej škole a športovému klubu v Košiciach. Letnú sezónu trávi v Nórsku, kde pracuje v cyklopožičovni Rallarvegen. V lete rád jazdí na bicykli, v zime na lyžiach. Rád s Vami pôjde lyžovať, zoberie Vás na skialpovú túru, alebo na výlet do Nórska na jar/ v lete.

Silvo

Je inštruktor lyžovania a snowboardingu. Vo svojich 18 rokoch sa stal ako najmladší lektor organiazácie vzdelávajúcej inštruktorov snežných športov, kde zbieral svoje skúsenosti po boku skúsenejších kolegov.

Okrem lyžovania a snowboardingu má prehľad aj o aktuálnych technológiách a trendoch športového vybavenia s ktorým Vám pri výbere rád poradí.Postará sa o techniku jazdy rovnako ako o techniku údržby a servisu lyží.Mimo sezóny trávi svoj voľný čas aktívne behom, na bicykli alebo rôznymi doplnkovými športmi.

Náročnosť

Náš kurz poskytuje komplexné tréningy pre lyžiarov rôznej úrovne zručností. Od začiatočníkov po pokročilých, vytvárame prostredie, kde každý nájde výzvu a príležitosť na zdokonalenie.

V prípade začiatočníkov sa zameriavame na základné techniky lyžovania, bezpečnosť na svahu a získanie dôvery v seba. Pre pokročilých lyžiarov sa kurz špecializuje na zdokonalenie techniky, zvládnutie náročnejších svahov a prispôsobenie sa rôznym podmienkam.

Všetky lekcie sú vedené kvalifikovanými inštruktormi, a každý účastník má príležitosť využiť videoanalýzu na individuálny rozvoj.

Ak hľadáte výzvu a chcete zdokonaliť svoje lyžiarske schopnosti, pridajte sa k nám na našom kurze lyžovania v stredisku SKI JAHODNÁ.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SKI JAHODNÁ, KOŠICE”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *