Jesenné campy začínajú o:

#SKICAMPS2021

Ahojte nadšenci lyžovania, zima začina klopať na dvere a preto Vás, pozývame na jesenné campy na snehu.

Robíme ich preto, aby sme mohli našu radosť z lyžovania zdieľať aj s Vami. Jesenný camp je ideálny na prebudenie a následne zlepšenie vašej techniky po letnej pauze. Jedine na začiatku sezóny máte menšie množstvo stereotypov/zvykov, ktoré je jednoduchšie odbúrať a pracovať na zmene. Campy nie sú len o cvičeniach a nácvikoch techniky, ale aj o príjemnom jazdení a zábave.

ČO VÁS ČAKÁ

Počas štyroch dní na ľadovci budeme lyžovať v malých skupinách (max. 7 ľudí)s našimi skúsenými inštruktormi. Predstavíme si niekoľko techník, ako si užívať oblúky. Jazdy si budeme každý deň natáčať a po večeroch analyzovať.
Ak nám bude dopriate väčšie množstvo snehu, vyskúšame aj jazdu vo voľnom teréne, kde budete vedieť aplikovať naučené techniky.

CAMPY

skicamp-button

NAŠI INŠTRUKTORI

Michal

Inštruktor lyžovania triedy A, horský sprievodca UIMLA, skialpinista, lektror pre inštruktorov snežných športov. Venuje sa lyžiarskej škole a športovému klubu v Košiciach. Letnú sezónu trávi v Nórsku, kde pracuje v cyklopožičovni Rallarvegen. V lete rád jazdí na bicykli, v zime na lyžiach. Rád s Vami pôjde lyžovať, zoberie Vás na skialpovú túru, alebo na výlet do Nórska na jar/ v lete.

Silvo

Je inštruktor lyžovania a snowboardingu. Vo svojich 18 rokoch sa stal ako najmladší lektror organiazácie vzdelávajúcej inštruktorov snežných športov, kde zbieral svoje skúsenosti po boku skúsenejších kolegov.

Okrem lyžovania a snowboardingu má prehľad aj o aktuálnych technológiách a trendoch športového vybavenia s ktorým Vám pri výbere rád poradí.Postará sa o techniku jazdy rovnako ako o techniku údržby a servisu lyží.Mimo sezóny trávi svoj voľný čas aktívne behom, na bycikli alebo rôznymi doplnkovými športmi.

Zuzka

Je inštruktorka lyžovania a snowboardingu, lektorka vo vzdelávani, kde
sa súčasne podieľa na tvorbe metodiky pre inštruktorov. S manželom Peťom
sedem rokov pôsobila ako inštruktorka lyžovania a snowboardingu v
austrálskom stredisku Thredbo. Manažuje lyžiarsky klub v Liptovskom
Mikuláši.

Popri lyžovaní, rodine a deťoch pôsobí ako trénerka v gymnastickom
klube. Zuzka vám ukáže a naučí vás ako zdolať rôzny terén a rôzne druhy
snehu. Poradí vám ako správne regenerovať po celodennej lyžovačke a ako
sa na sezónu fyzicky pripraviť.

Peťo

Je inštruktor lyžovania, tréner a lektor vo vzdelávaní budúcich
inštruktorov. Je majiteľom dvoch lyžiarskych škôl a sedem sezón pôsobil
v najväčšom austrálskom stredisku Thredbo ako tréner v pretekovom klube.
Popri lyžovaní sa venuje svojej rodine a bikrosu, ktorý praktizuje na
pretekovej úrovni.

Peťo vám vysvetlí, ako sa starať o svoj výstroj, poradí Vám pri výbere
správnych lyží pre vás a technicky vás pripraví na lyžovanie na
zjazdovke aj mimo nej a ak máte chuť lyžovať vo veľkej rýchlosti, tak on
je ten pravý parťák.

UBYTOVANIE

Každý účastník si hradí ubytovanie sám. Na kurzy máme rezervované ubytovanie s obmedzeným počtom. Cena sa pohybuje od 30 eur /osoba/ noc. Ak preferujete iné, vlastné ubytovanie nájdete ho napríklad tu: https://www.flattach.at/

PRIHLÁSIŤ SA NA CAMP

Potvrdzovací email očakávajte do 24 hodín.

POVINNÁ VÝBAVA

Teplé oblečenie
Lyžiarska výstroj a výzbroj
Poistenie

Oblečenie také, aby ste boli v pohode aj vo väčšej zime. Sem tam budeme postávať, vysvetľovať, ukazovať. Radšej si počas dňa zhodíte vrstvu, ako by Vám mala byť zima. Potrebujete byt v komforte, aby ste dokázali pracovať s novými informáciami. Naobliekať sa ako “cibuľa”, tak že Vám to bude brániť v pohybe, tiež nie je ideálne.

Vstupné predpisy pre Rakúsko
Cestovatelia z uvedených krajín môžu odteraz opäť cestovať na prázdniny do Rakúska. Všetci cestujúci musia pri vstupe preukázať buď negatívny test na COVID, alebo dôkaz o očkovaní/prekonanej infekcii.

Viac si prečítajte tu: OPATRENIA

PARTNERI

Copyright 2021 SKICAMPS. All rights reserved